pokój lazurowy

POKÓJ LAZUROWY, bo tonie w chłodzie bladego błękitu, przywodząc na myśl lazurowe wybrzeże morza Śródziemnego, a kontrastowe, odrobinę etniczne dodatki nadają mu lekko orientalny klimat.

W zasadzie powinien się nazywać apartamentem, bo jest bardzo przestronny i posiada własną,  elegancką łazienkę, której główną ozdobą jest drewniana ściana, wykonana ze starych desek z naszej stodoły. Główne okno skierowane na południowe zbocze pastwiska ukazuje także ogród warzywny i sad. Pokój jest nasłoneczniony niemal przez cały dzień, dlatego chłodna kolorystyka, wsparta ciepłymi akcentami, pomaga idealnie orzeźwić gorące, letnie dni.

W pokoju znajduje się kącik sypialny z łóżkiem małżeńskim, kącik dziecięcy z podwójnym łóżkiem, oraz kącik kawowy.

Na wyposażeniu: pościel, ręczniki, szafa, dostęp do Wi-Fi. Łazienka z wyłącznością dla tego pokoju wyposażona jest w prysznic, WC i umywalkę.

Do Waszej dyspozycji mamy wygodny aneks kuchenny, który usytuowany jest na wprost wejścia na poddasze, pomiędzy pokojami. W aneksie kuchennym znajduje się dwupalnikowa płyta grzewcza, wyposażenie umożliwiające przygotowanie prostych posiłków, czajnik elektryczny i lodówka oraz duży stół.