WIEJSKI BAZAREK

Prawdziwe, naturalne jedzenie jest dziś luksusem, choć powinno być dostępne i osiągalne dla każdego. My od lat świadomie wybieramy to co jemy, bo nieprzetworzona żywność w naszych posiłkach jest dla nas bardzo ważna . Chcemy się z Wami podzielić tym, czym obradza mazurska ziemia i co wybraliśmy sami dla siebie. Na miejscu dostępnych jest więcej lokalnych produktów w tym masło, sery, twaróg, jajka, przetwory oraz sezonowo nasze warzywa. Poniższe produkty dostępne są dla Was z opcją wysyłki paczkomatem do dowolnego miejsca w Polsce. Oferta będzie się z czasem poszerzać. Jeśli interesują Cię nowe produkty dostępne na naszym bazarku, możesz zostawić nam swój adres e-mail na dole tej strony.

Czas realizacji wynosi do 5 dni roboczych. Zamówienia przyjmuje telefonicznie Marek na nr 579 047 171 lub za pomocą formularza kontaktowego.

ŻYWNOŚĆ

Naturalny, tradycyjny chleb na zakwasie, wypiekany przez Gospodarza wyłącznie z certyfikowanych mąk.

  • chleb 100% żytni – 25 zł/kg
  • chleb żytnio-orkiszowy – 27 zł/kg

Możesz zamówić kilka chlebów i po otrzymaniu przesyłki zamrozić je . Do chleba dołączamy instrukcję postępowania, abyś mógł cieszyć się nim codziennie ciepłym i świeżym w swoim domu.

Ekologiczne zboże do samodzielnego zmielenia na mąkę. Pakowane próżniowo po 4 kg.

  • orkisz 11 zł/kg = 44 zł/op.
  • żyto 7 zł/kg = 28 zł/op.

Pakowanie próżniowe pozwala na bezpieczne przechowywanie zboża w warunkach niedostatecznie suchych jak piwnice czy pomieszczenia gospodarcze.

DLA DOMU

Naturalne świece sojowe, ręcznie lane przez Gospodynię. Świetne na prezent.

  • mała 235 ml – 45 zł
  • duża 330 ml – 60 zł

Zapisz się do naszego bazarkowego newslettera, aby otrzymywać informacje o nowych produktach i promocjach.

* Podając swój adres e-mail wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji handlowych wyłącznie od Gospodarstwa Agroturystycznego Modry Ganek drogą mailową.